HAKKIMIZDA

1964 yılında İbrahim Göçer tarafından kurulan Ulusoy, ecza ve ıtriyat depoculuğu ile faaliyetlerine başlamıştır. 1979 yılında imalat sektörüne de giren firmamız, 1985 yılına kadar ağırlıklı olarak ecza ve ıtriyat depoculuğu yapmış, bu tarihten sonra ecza depoculuğunu bırakarak 1995 yılına kadar merkezi Konya'da olmak üzere İstanbul, Ankara ve Kayseri illerindeki şubeleriyle birlikte ülke çapında çok geniş bir alanda kozmetik sektöründe önde gelen tüm firmaların ve markaların bölge distribütörü olarak faaliyet göstermiştir.

1995 yılında, yönetim kurulumuz kozmetik üretimine ağırlık verme kararı alarak ,Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde 5000 m2 bir arsa üzerinde 4800 m2'lik kapalı alanda, Bütan/Propan gaz dolumu ünitesi de içeren bir tesis kurup, 1996 yılında üretime geçirmiştir. Şirketimiz, aynı yıl diğer firmaların distribütörlüğünü ve ıtriyat depoculuğu işini, şirketler grubumuza dahil bir pazarlama şirketi olan Galenik İlaç Itriyat San. ve Tic. A.Ş.'ye devrederek, sadece üretimsektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirket Politikası olarak raf ürünlerinden ziyade özellikle Berber ve Kuaför piyasası ile otel, motel, turistik ve resmi kurumlar ile nihai tüketicilere yönelik ekonomik "endüstriyel ürünler"e yönelen Ulusoy, bu piyasada yüksek miktarlarda tüketilen saç jölesi , saç waxı , şampuan, saç kremi, saç spreyi, oksidan krem, kolonya, oda spreyi, v.s…biçok ürünü, üst düzey bir kalite anlayışı ve en son teknolojiyle üretip, en ekonomik fiyatlarla satma ilkesiyle, müşterilerine ve aynı ilkelerle hareket eden tüm profesyonellere sunmaktadır. Bunun karşılığını piyasanın en güvenilen profesyonel ürünlerinden biri olarak alan firmamız, bu kaliteyi nihai tüketicilere ulaştırmak ve raf piyasasında da yerini almak için yeni bir marka ve ürün portföyü hazırlayıp , bayilik yapısını oluşturarak ürünleri piyasaya vermeye başlamıştır.

ISO 9001 kalite belgesine sahip Şirketimizde üretim işlemleri GMP (Good Manufacturing Practice ) normlarına uygun olarak yapılmaktadır. Her geçen gün ürün portföyünü ve deneyimlerini arttıran Ulusoy, kesinlikle ilkelerinden hiçbir ödün vermeden "En iyiyi, En güzele" sloganıyla gelişmeye ve hizmet vermeye devam edecektir.

Ecz. Tevfik Göçer